آموزش ساخت پی دی اف در ورد 2003

برای ساخت pdf در ورد 2003 باید ابتدا برنامه ی PDF Factory رو دانلود کنید. این برنامه یک پرینتر مجازی در کامیپوتر شما ایجاد میکنه که با استفاده از اون میتونید فایل ورد خودتون رو به PDF تبدیل کنید.

دانلود برنامه با حجم 2.71 مگابایت

آموزش کار با برنامه پس از اینکه برنامه رو دانلود کردید اونو نصب کنید . بعد از اینکه کار ساخت و آماده سازی فایل وردتون تمام شد کلیدهای Ctrl + P رو همزمان فشار دهید.(یا از قسمت File گزینه ی Print رو انتخاب کنید.) سپس از قسمت PDF Factory Pro , Printer Name رو انتخاب کنید و بر روی گزینه ی OK کلیک کرده. کمی صبر کرده تا پینجره ی جدید برای ما باز شود . بعد از بازشدن پنجره ی جدید بر روی گزینه ی Save کلیک کرده و فایل PDF خودتان را ذخیره کنید. حالا شما توانستید یک کتاب الکترونیکی بسازید.آموزش ساخت پی دی اف در ورد 2007

در ورد 2007 بدون نیاز به نصب برنامه و به طور مستقیم میتوانید فایلتان را به PDF تبدیل کنید. مسیر زیر را طی کنید: در قسمت بالای سمت چپ گزینه ورد آپشن Word Option را انتخاب کنید و بعد از آن روی فلش جلوی گزینه "Save As" کلیک کنید یک تب جدید باز میشود که شیوه های ذخیره فایل را نشان میدهد که باید بر روی گزینه ی ای که تبدیل به PDF را نشان میدهد کلیک کنید. اگر این قابلیت در وردتان فعال نیست برنامه ی SaveAsPDFandXPS را دانلود کنید.

تهیه و تنظیم : سرزمین دریا و کویر